


Iveco Daily
5 777EUR
- ≈ 6 660 USD





Iveco A50C17 DAILY / SPROWADZONE / KLIMA DLA KIEROWCY
22 970EUR
- ≈ 26 481 USD





Iveco 50C18 / 23 miejsca / 2 x KLIMATYZACJA
11 577EUR
- ≈ 13 346 USD





Iveco 50C18 / 23 miejsca / 2 x KLIMATYZACJA
11 577EUR
- ≈ 13 346 USD





Iveco Daily
13 689EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 15 781 USD





Iveco 50C18 / 23+5 miejsca / 2 x KLIMATYZACJA
11 577EUR
- ≈ 13 346 USD





Iveco 50C18 / 23+5 miejsca / 2 x KLIMATYZACJA
11 577EUR
- ≈ 13 346 USD





Iveco Daily 23 *NOWY SILNIK* 2 SZTUKI*, klima, winda
19 710EUR
- ≈ 22 723 USD





Iveco Daily 23+5 stojących Sprinter, Crafter *Klima*
15 070EUR
- ≈ 17 373 USD





Irisbus Iveco Daily / 23 miejsca / Cena 69000 zł netto
16 009EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 18 456 USD





IVECO DAILY 60-140 CNG
25 290EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 29 156 USD





Iveco Daily Line 60C17 24 Osobowy
41 299EUR
- ≈ 47 612 USD





Iveco Daily
46 403EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 53 497 USD





Iveco Daily
50 812EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 58 580 USD





Iveco Daily
57 772EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 66 604 USD





Iveco Daily A60C15 2x klima * EURO6 * Sprinter, Crafter
35 719EUR
- ≈ 41 179 USD





Iveco Daily
69 373EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 79 978 USD





Iveco WING INDCAR /SPROWADZONY / EEV / MANUAL
34 339EUR
- ≈ 39 588 USD





Iveco A60C15 DAILY/SPROWADZONE/E6/39 000 KM/KLIMA
55 220EUR
- ≈ 63 662 USD





Iveco Daily
162 180EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 186 974 USD
Kleinbus, Personentransporter - vermietung möglich Iveco Daily 50C14
Ähnliche ansehen4 692EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 5 409 USD
13 September 2025
Diese Anzeige wird zu Referenzzwecken im Archiv gespeichert (Spezifikationen, üblicher Preis). Auf der Website gibt es keine veralteten Anzeigen — alle aktiven Optionen finden Sie unten.
Iveco Daily 50c14
CNG !
Liczba miejsc siedzących: 20
Liczba miejsc stojących: 8
Numer oferty: 978078
W ofercie posiadamy usługę wynajmu długoterminowego z możliwością wykupu pojazdu po okresie umowy, najmu auta zastępczego opłacanego z OC/AC oraz likwidacje szkody komunikacyjne.
Chcesz zmienić coś w swojej flocie? U nas możliwa jest zamiana Twojego busa/autobusu z dopłatą Klienta naszą.
Posiadamy autorskie projekty wielu rodzajów zabudowy, a także dopasowujemy się do upodobań i potrzeb klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pojazdu oraz wysokich możliwościach personalizacji, spełnimy państwa oczekiwania.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl Art. 66. § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy nieaktualność ogłoszenia, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Kolor: Srebrny
Rodzaj paliwa: CNG
Tylne koła podwójne: Tak
Stan: Używany
Możliwość finansowania: Tak
Leasing: Tak
Dieses Angebot dient nur Informationszwecken. Bitte bestätigen Sie die Details direkt beim Verkäufer.
4 692EUR
Preis exkl. MwSt
- ≈ 5 409 USD
13 September 2025
Dieses Angebot dient nur Informationszwecken. Bitte bestätigen Sie die Details direkt beim Verkäufer.










